• کسب رتبه برتر اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان در ارزیابی عملکرد سال 97 استان کرمان

   کسب رتبه برتر اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان در ارزیابی عملکرد سال 97 استان کرمان

   کسب رتبه برتر اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان در ارزیابی عملکرد سال 97 استان کرمان

   صبح روز سه شنبه پنجم شهریورماه در آئین معرفی دستگاههای برتر استان در جشنواره شهید رجایی استان کرمان که در سالن دانشگاه فرهنگیان شهر کرمان برگزار گردید ، اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان به عنوان بهترین دستگاه در ارائه میز خدمت معرفی شد .


   اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان در ارزیابی عملکرد سال 97 دستگاههای اجرایی و قضایی استان در جشنواره شهیدرجایی استان کرمان حائز رتبه برتر در ارائه میز خدمت گردید .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : صبح روز سه شنبه پنجم شهریورماه در آئین معرفی دستگاههای برتر استان در جشنواره شهید رجایی استان کرمان که در سالن دانشگاه فرهنگیان شهر کرمان برگزار گردید ، اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان به عنوان بهترین دستگاه در ارائه میز خدمت معرفی شد .

   به موجب این گزارش : در آئین معرفی دستگاههای برتر استان کرمان در جشنواره شهید رجایی ، دکتر فدایی استاندار کرمان ضمن تقدیر از دستگاههای برتراستان ، استمرار خدمت رسانی با کیفیت به مردم استان کرمان را از اولویت های استانداری دانست و از راه اندازی برنامه ارزیابی جدید و حضور نمایندگانی از استانداری در دستگاههای دولتی برای پیگیری کیفیت خدمت به هم استانی ها خبر داد .

   در همین ارتباط دکتر رودری ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان توضیحاتی در خصوص نحوه و فرایند ارزیابی دستگاههای دولتی هم از نظر شاخص های عمومی و هم شاخص های اختصاصی در سال 97 ارائه داد و در پایان از مدیران و کارشناسان دستگاههای برتر با تقدیم لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و پاداش نقدی تقدیر شد .

   از اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان ، دکتر عباس آمیان مدیرکل پزشکی قانونی استان ، اصغر سعیدی معاونت اداری مالی و راضیه عبادی کارشناس ارزیابی عملکرد به جایگاه فراخوانده شدند و لوح تقدیر خود را از استاندار کرمان دریافت کردند.

   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: