• بازدید دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور از پزشکی قانونی کرمان

   بازدید دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور از پزشکی قانونی کرمان

   بازدید دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور از پزشکی قانونی کرمان

   روز دوشنبه هفدهم تیرماه دکتر زاهدی و هیئت همراه با حضور در میان جمعی از کارکنان و پزشکان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان از زحمات و تلاشهای کارکنان پزشکی قانونی تقدیر کرد .   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ، روز دوشنبه هفدهم تیرماه ، از اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان بازدید و از زحمات پزشکان و کارکنان پزشکی قانونی تقدیر و تشکر کرد .


   روز دوشنبه هفدهم تیرماه دکتر زاهدی و هیئت همراه با حضور در میان جمعی از کارکنان و پزشکان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان از زحمات و تلاشهای کارکنان پزشکی قانونی تقدیر کرد .

   به موجب این گزارش : دکتر زاهدی در یک نشست اداری با مدیرکل و کارکنان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان از تلاش مجلس برای کم کردن فاصله بین بالاترین و پایین ترین حقوق و مزایا در بین کارکنان دستگاههای دولتی خبر داد .


   در ابتدای این نشست دکتر آمیان مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان با تشریح جایگاه فعلی پزشکی قانونی در استان کرمان و شهر کرمان گفت : در سنوات گذشته فعالیت های پزشکی قانونی محدود به چند نوع گواهی میشد ولی در حال حاضر بیش از 50 نوع گواهی صادر می شود .

   وی افزود : اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان علیرغم مشکلات فراوان در جذب نیرو و امکانات در حال حاضر با بهره گیری از پرسنل متخصص و زحمت کش به سختی در مقابل مشکلات مقاومت میکند اما اگر دست یاری مسئولین به حمایت از پزشکی قانونی بلند نشود با چالش جدی مواجه خواهیم شد .

   دکتر زاهدی در پایان نشست اداری گفت : تلاش کارکنان پزشکی قانونی در حل مشکلات مردم قابل تقدیر است و اگر اجر مادی متناسب دریافت نکنند حتما اجر معنوی آن ها نزد خداوند محفوظ خواهد ماند .

   در ادامه دکتر زاهدی از طرف دفتر نمایندگی خود اطمینان خاطر داد که در صورت اینکه کلیه مشکلات و راه حل های پیشنهادی در یک مکتوب تخصصی و کارشناسی شده به دفتر نمایندگی ارسال شود، شخصا از مبادی ذی صلاح پیگیر رفع مشکلات خواهد بود .

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: