• پزشکی قانونی بخش راین از توابع شهرستان کرمان افتتاح شد

   پزشکی قانونی بخش راین از توابع شهرستان کرمان افتتاح شد

   پزشکی قانونی بخش راین از توابع شهرستان کرمان افتتاح شد

   عصر روز پنج شنبه 25 اردیبهشت ماه پزشکی قانونی بخش راین با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام علیدادی امام جمعه بخش راین ، دکتر آمیان مدیرکل پزشکی قانونی و مقامات اجرایی ، قضایی و انتظامی بخش راین افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : عصر روز پنج شنبه 25 اردیبهشت ماه پزشکی قانونی بخش راین با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام علیدادی امام جمعه بخش راین ، دکتر آمیان مدیرکل پزشکی قانونی و مقامات اجرایی ، قضایی و انتظامی بخش راین افتتاح شد.

   به موجب این گزارش : ساختمان پزشکی قانونی بخش راین توسط یکی از خیرین منطقه به یادبود مرحوم دولتی فرزند فقید ایشان ساخته شده و در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است .

   در مراسم افتتاحیه پرفسور زاهدی ضمن تقدیر از دولتی و طلب آمرزش برای فرزند فقیدشان راه برون رفت از کمبودها و کاستی ها را مشارکت مردمی دانسته و در شرایط سخت اقتصادی کنونی وابستگی به دولت را برای پیشبرد چنین اهدافی ناکافی دانست و همت مردمی را طلب کرد .

   دکتر آمیان در مراسم افتتاحیه گفت : بخش راین اولین بخش در کشور می باشد که در کنار حوزه قضایی دارای فعالیت پزشکی قانونی شده است و در تایید سخنان نماینده مردم کرمان در خصوص ناکافی بودن بودجه های دستگاههای دولتی افزود : شهرستانهای قلعه گنج ، فاریاب ، نرماشیر ، راور و کوهبنان در استان کرمان فاقد پزشکی قانونی هستند ، اگر مبنای راه اندازی پزشکی قانونی بخش راین را محدود به بودجه های سازمان پزشکی قانونی کشور میدانستیم قاعدتا در این روز در این مرحله نبودیم و اولویت راه اندازی پزشکی قانونی با شهرستانهای فاقد پزشکی قانونی می بود و تا سالها این امکان محقق نمی شد .

   در پایان با قرائت حکم انتصاب دکتر فروتن به عنوان پزشک معاضدتی ،فعالیت پزشکی قانونی بخش راین رسما آغاز شد .

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: