• پیام تسلیت مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

   پیام تسلیت مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

   پیام تسلیت مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

   محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون ناامیدی در برابر زورگویان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : دکتر آمیان مدیرکل پزشکی قانونی استان به مناسبت آغاز ماه محرم طی پیامی حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (سلام الله علیها)، ماه شهادت امام حسین (علیه السلام) و یاران باوفایش را به همکاران پزشکی قانونی و همه مسلمانان جهان به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تسلیت گفت .

   متن پیام

   کربلا بلوغ عاطفه و اندیشه است، هر کس به بلوغ فکری و عاطفی برسد، عاشورایی است .

   سلام بر محرم

   آغاز سالی دیگر! آغازی که همیشه با شگفت انگیزترین «ماه»ها شروع شده است.

   ماهی که همیشه حسّی غریب و عطری عجیب دارد،

   حسّ غریبانه ترین غروب های لبریز از اندوه،

   تمام داغ های جهان، در نغمه نینوایی شان گم خواهد شد.


   محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون ناامیدی در برابر زورگویان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد. وسوسه خناسان و خدعه اغواگران را خنثی نماید و شعار "هیهات منا الذله" را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسینی را در فرازین نطقه جهان به اهتزاز در آورد.

   آبروی حسین به کهکشان می ارزد یک موی حسین بر دو جهان می ارزد،

   گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

   حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (سلام الله علیها)، ماه شهادت امام حسین (علیه السلام) و یاران باوفایش را به همکاران پزشکی قانونی و همه مسلمانان جهان به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تسلیت می گویم.

   دکتر عباس آمیان

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: