• جشن عید غدیر خم و جشن روز کارمند در پزشکی قانونی کرمان

   جشن عید غدیر خم و جشن روز کارمند در پزشکی قانونی کرمان

   جشن عید غدیر خم و جشن روز کارمند در پزشکی قانونی کرمان

   به شکرانه عید سعید غدیر خم و مناسبت هفته دولت و روز کارمند آئین بزرگداشت هفته دولت و جشن عید غدیر تواما در محل سالن ابن سینا مرکز کرمان با حضور پزشکان و کارکنان مرکز پزشکی قانونی برگزار گردید .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : روز چهارشنبه هفتم شهریورماه مصادف با آخرین روز از هفته دولت و نیز در آستانه روز عید غدیر خم آئین بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند به همراه جشن عید غدیر خم همراه با برنامه های شاد در محل سالن ابن سینا مرکز و با حضور کارکنان و پزشکان مرکز کرمان برگزار شد .

   به موجب این گزارش : در این مراسم مدیرکل پزشکی قانونی گفت : غدیر خم روز میثاق مردم با برگزیده آخرین رسول پیامبر اکرم می باشد ، روزی که مردم با ولایت آشنا شدند و ولی و وصی پیدا کردند .

   حجت الاسلام علیدادی پیش نماز مرکز پزشکی قانونی در این مراسم گفت : غدیر خم یک روز شناخته شده تاریخی در صدر اسلام بود که نشان داد حتی مردمی که شاهد ولایت عهدی امیر مومنان و جانشینی پیامبر بودند میتوانند فریب دنیا را بخورند و ولی امر خود را منکر شوند ، اما تاریخ به این امر گواهی داد و مولا علی در تاریخ ماندگار شد ، اکنون وظیفه ما هست تا از این درس تاریخی عبرت بگیریم و ولی زمان خود را تنها نگذاریم .

   در پایان این مراسم کارمندان نمونه اداره کل پزشکی قانونی معرفی شدند و با لوح سپاس و کارت هدیه نقدی از آنان تجلیل به عمل آمد .

   همچنین لوح تقدیر و کارت هدیه نقدی دکتر شهابی پزشک نمونه مرکز نیز به نامبرده اهدا شد .

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: