• پیام تسلیت مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع)

   پیام تسلیت مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع)

   پیام تسلیت مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع)

   مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان طی پیامی هفتم ذی الحجه سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (ع) را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : دکتر آمیان مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان طی پیامی هفتم ذی الحجه سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (ع) را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت.

   این پیام به شرح ذیل است :

   بسمه تعالی

   تنها ترین غریب دیارمد ینه بود
   او مرد علم و زهد و وقار وسکینه بود
   صد باب علم از کلماتش گشوده شد
   در بین عالمان به خدا بی قرینه بود

   امام محمد باقر علیه السلام فرمودند : بر شما باد به پرهیزکاری و کوشش و راستگویی ، و پرداخت امانت به کسی که شما را بر آن امین دانسته است ، چه آن شخص ، نیک باشد یا بد .


   اماما ، ای آسمانی مرد زمینی ، هماره نامت بلند باد ! وجودت از تبار نور لایضال الهی است و تاریخ بشریت وامدار شعاع تابناک اندیشه توست.
   ای بهره مند از سرچشمه کلام خداوندگار ! بیابان وجودمان تشنه باران کلام توست. سخن بگو، تا نور کلامت بر ما ببارد و زمین و زمان پهنه در پهنه از عطر گل محمدی آکنده شود.
   علوم ، از نام تو آوازه گرفت، آنگاه که شکافته شد و شگفتی آفرید. ای اَبَرمردِ دانش و ای شکوه فرهنگ ! تو در زمانه‌ای که ابرهای سیاه، سایه تردید می‌گستردند، خورشیدوار تابیدی تا بذرهای یقین جوانه زند و یخ‌های یأس و تردید آب شود. ای امانتدارِ رسالت توحید و وارث تعلیمات محمدی و علوی! تو یادگار کربلا بودی و سند مظلومیت بقیع . اینک بقیع قلب ما روشن از نور توست. اینک خیل قاصدک‌ها را بدرقه سلامی می کنیم که پیامبر(ص) بر تو فرستاد. سلام ما را نیز پذیرا باش

   اینجانب به نوبه خود شهادت مولای پنجم شیعیان آقا باقرالعلوم (ع) را به محضر امام زمان (عج) و همکاران قضایی و هموطنان در ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و امیدوارم همگان با بهره وری از فرهنگ ناب و هستی بخش اهلبیت علیهم السلام ، از برکات لایزال معصومین و ائمه طاهرین متنعم گردند .


   دکتر عباس آمیان

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: