• برگزاری همایش ارتقاء فرهنگ ترافیکی استان در شهر کرمان

   برگزاری همایش ارتقاء فرهنگ ترافیکی استان در شهر کرمان

   برگزاری همایش ارتقاء فرهنگ ترافیکی استان در شهر کرمان

   به پیشنهاد و ابتکار کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان کرمان همایش ارتقاء فرهنگ ترافیکی در استان کرمان برگزار میگردد .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : روز چهارشنبه دهم مردادماه 97 همایش ارتقاء فرهنگ ترافیکی استان درشهر کرمان تالار برق واقع در بلوار شهید عباس پور از ساعت 8.30 لغایت ساعت 11:00 صبح برگزار میگردد .

   به موجب این گزارش : با توجه به روند رو به رشد تلفات ناشی از حوادث رانندگی ، کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی و حمل و نقل استان کرمان در جلسات ابتدایی خود در فروردین ماه پیشنهاد برگزاری یک همایش به منظور ارتقاء فرهنگ ترافیکی را به رئیس کمیسیون ، دکتر آیت اللهی موسوی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ارئه داد و با نظر موافق بلافاصله مراتب در دستور کار کمیسیون قرار گرفت ، همه اعضاء از جمله نماینده پزشکی قانونی موظف شدند در کارگروههای مربوطه با تبادل آخرین اطلاعات مرتبط با تصادفات جاده ای و درون شهری به آسیب شناسی حوزه تصادفات پرداخته و نتایج حاصله را در همایش مربوطه ارائه دهند .

   شایان ذکر است این همایش توسط جهاد دانشگاهی استان کرمان برگزار می شود و گواهینامه آموزشی شرکت در همایش جهت حاضرین متعاقبا توسط جهاد دانشگاهی صادر خواهد گردید.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: