FA | EN | AR
يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 39
جمع بازديدها تاكنون: 391441


جشن انقلاب در اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان برگزار شد

پنج شنبه 21 بهمن ماه پرسنل پزشکی قانونی استان کرمان همگام با مردم انقلابی سراسر میهن اسلامی در جشن انقلاب یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام شهدا را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان : روز پنج شنبه 21 بهمن ماه جشن انقلاب با حضور مدیرکل پزشکی قانونی استان ، حجت الاسلام علیدادی امام جماعت مرکز کرمان و پرسنل پزشکی قانونی استان کرمان در محل سالن ابن سینای مرکز کرمان برگزار گردید.

دکتر آمیان در ابتدای جلسه ضمن بر شمردن ویژگی های امام راحل در سکانداری انقلاب گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون شهدای گرانقدری است که پاسداری از آرمان های این عزیزان افتخار بزرگی است که در این دوره از زمان به ما واگذار شده است .

وی افزود : امنیت و آزادی بدست آمده در طول این سال ها ارزان به دست نیامده و ما این نعمت های بزرگ الهی را مدیون جانفشانی شهدامون هستیم .

حجت الاسلام علیدادی گفت: امام راحل در ادامه بحث ولایت فقیه بود که در سال 42 نظریه ولایت فقیه را منتشر کردند و نظامی را طرح ریزی کردند که در راس آن ولی فقیه به عنوان نایب بر حق امام زمان رهبری آن را بر عهده دارد .

وی گفت : در زمانه ای که دشمنان زخم خورده انقلاب در صدد تضعیف این نظام ولایی هستند هوشیاری ما یگانه سنگر دفاع از نظام خواهد بود و دشمنان را مایوس میکند .

شایان ذکر است جشن انقلاب با ویژه برنامه هایی شامل طنز ، نماهنگ های انقلابی و مسابقه به همراه اهداء جوایز ارزشمندی همراه بود که فضایی شاد د سرشار از همدلی را به همراه داشت .

در پایان مراسم جشن انقلاب مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان از بیش از یک دهه خدمات سرکار خانم دکتر امینیان در سمت معاونت پزشکی و آزمایشگاهی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد و به دنبال آن آقای دکتر محمد مهدی پورطاهری به عنوان سرپرست حوزه معاونت پزشکی و آزمایشگاهی معرفی شد .

 

تاریخ انتشار: ١٠:٣٧ -1395/11/23 کد مطلب :٢٧٥٩٢
  نسخه چاپي


افزایش آمار مصدومین ناشی از حوادث کار

آمار

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: انتهاي خيابان خواجو، روبروي سه راه ابوسيدي، جنب نيروگاه برق کدپستی: 7617899846
تلفن: 2520580، دورنگار: 2521681،
پیام کوتاه: 20001372